Yavru Köpek Eğitimi Nedir?

Yavru Köpek Eğitimi Nedir?

Sahip olduğunuz yavru köpeğin size ve evinize alışması, sosyalleşerek sizinle ortak bir dil kurması ve çevresiyle iletişim içerisine girebilmesi ancak doğru bir yavru köpek eğitimi ile gerçekleşir. Minik köpeğiniz bu eğitim sayesinde olumsuz alışkanlıklar ve davranışlar edinmeden sağlıklı ve sosyal bir hayata bir adım önde atılarak çevresiyle uyum ve sevgi içerisinde büyür.

Yavru Köpek Eğitimi Nedir?
Yavru Köpek Eğitimi Nedir?

Daha önce ele aldığımız köpek tüy bakımı yazısını okumanızı öneriyoruz


Yavru köpeğinize eğitim aldırmak için 6 aylık olana kadar beklemeniz gerekir. Ardından gerekli olan ve sizin ek olarak talep ettiğiniz bütün eğitimler köpeğinize verilerek çok daha uyumlu ve mutlu olması sağlanır. 

Yavru Köpeğiniz Sosyalleşsin!

Yavru köpeğinizin evinize alışması ve düzeninize uyum sağlaması için güvenilir bir eğitim merkezinden destek alarak gerekli olan eğitimlere başlamanız gerekir.

Minik köpeğiniz ister istemez doğası gereği etrafı kirletir, eşyaları dişler ve sürekli havlayarak sizi ve komşularınızı rahatsız eder. Bütün bu davranışların kontrol altına alınması ve yavru köpeğinizin bulunduğu şartlara uyum sağlaması için uzman eğitmenlerden yardım alınmalıdır.

Alanında deneyimli ve uzman olan eğitimcilerimizden alacağınız yavru köpek eğitimi ile;

  • Aile düzeniniz köpeğinize öğretilir,
  • Köpeğinizin çevresine uyum sağlaması ve böylece çok daha mutlu olması amaçlanır.
  • Rahatça dolaşıp çevresini keşfedebilme içgüdüsü tatmin edilir. Bunun için köpeğinize sınırlı özel bir alan yaratılır.
  • Bu alan içerisinde köpeğinizin karşılaştığı diğer hayvanlara ve insanlara karşı ılımlı olması sağlanır.
  • Yanlışlıkla köpeğinize karşı yapılan ufak hatalardan sonra köpeğinizin daha hoşgörülü olması sağlanır (Bir çocuğun istemeden canını yakması gibi).

Yavru Köpek Eğitiminin Temel Bileşenleri

Yavru köpeğinizin ve sizin uyum içerisinde olmanız için sunduğumuz yavru köpek eğitimi ile çok daha mutlu, huzurlu, verimli ve sağlıklı bir hayat garanti eden merkezimiz;

  • Davranış eğitimi
  • Eğitim ipuçları
  • İtaat eğitimi
  • Özel komutlar gibi birçok bileşenden oluşan eğitim sistemine sahiptir.

Unutulmamalı ki, yavru köpek edinmek gerçekten büyük bir sorumluluktur ve aynı zamanda her iki taraf için de oldukça keyiflidir. Ancak gerekli önlemler alınmadığı takdirde her iki taraf için de yorucu ve zor bir süreç haline gelir.

Bu nedenle yavru köpeğinizin yeni evine, sosyal çevresine ve size alışabilmesi için emek harcamanız gerekir. Bu konuda uzman eğitimcilerimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. 

daha önce ele aldığımız Temel itaat eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz

Yavru Köpek Eğitimi Fiyatları Ne Kadardır?

Köpek eğitiminde öncü bir kurum olan firmamız siz değerli köpek sahiplerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Size özel fiyat avantajından yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Bütçenize uygun yavru köpek eğitimi fiyatları sizi de mutlu edecektir.

Daha önce ele aldığımız köpek tuvalet eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca köpek eğitimi konusunda yardım almak için iletişime geçebilirsiniz.