Temel İtaat Eğitimi Nedir?

Temel İtaat Eğitimi Nedir?

Köpek eğitim merkezimizde verilen tüm eğitimlerin temelini oluşturan ve başlangıç niteliğinde olan temel itaat eğitimi sevk kayışı (tasması) aracılığıyla verilen bir eğitim sistemidir.

Temel İtaat Eğitimi Nedir?
Temel İtaat Eğitimi Nedir?

İlgili Yazı => köpeklerde tuvalet eğitimi yazısını okuyarak hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bu başlangıç derslerinde genel olarak;

  • Köpeğinizin yürürken herhangi bir zorlama olmadan tam yanınızda yürümesi,
  • Durduğunuzda köpeğinizin de durması,
  • Köpeğinizin oturması, yatması, gelmesi ve beklemesi için verdiğiniz komutlara uyması üzerine verilen dersleri içerir.

Eğitim Süreci ve Sonuçları Nasıldır?

Merkezimiz tarafından verilen temel itaat eğitimi 2 hafta ile 1 ay arası zaman alabilir. Bu süreç köpeğinizin yaşına, ırkına ve mevcut psikolojisine göre değişiklik gösterir. Ayrıca bu süreci etkileyen en önemli faktörlerden biri de verilen eğitimin kalitesidir.

Köpek eğitim merkezimiz kaliteli ve güvenilir yapısı ile sektörün en saygın merkezleri arasında yer alır. Verdiğimiz eğitimin kalitesini kanıtlayan en büyük göstergeler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Öncelikle köpeğiniz bütün komutlara heves ve istekle itaat eder.
  • Bu komutlara uyma konusunda gösterdiği başarı köpeğinizde memnuniyet ve mutluluk yaratır.
  • Bu tür komutlara itaat ederken köpeğinizde gerginlik ya da stres gibi olumsuz olan psikolojik belirtiler görünmez.

Temel İtaat Eğitiminin Artıları Nelerdir?

Köpek eğitim merkezimizde temel itaat eğitimi alan köpeğiniz hayatı boyunca mutlu ve eğlenceli bir yaşam sürer. Dolayısıyla sizin de hayatınız huzurlu ve keyifli olur. Köpeğinizin hayata bir adım önde başlaması için büyük bir gereklilik olan bu eğitim, birçok açıdan hem köpeğiniz hem de sizin için faydalıdır. Örneğin;

  • Eğitimlerimizin ardından köpeğinizin ve sizin hayatınız kolaylaşır. Köpeğiniz neyin yapılması ya da yapılmaması gerektiğini öğrenerek herhangi bir karışıklığa neden olmaz ve sizin için zorluk çıkarmaz.
  • Verdiğimiz eğitimler köpeğinizin sıkılmadan alacağı derslerdir. Eğitim süresince eğlenceli ve keyifli anlar yaşayan köpeğiniz, aynı zamanda hayat adına çok önemli kazanımlar da edinir.
  • Merkezimizde aldığı derslerin etkisi ile köpeğiniz çok daha güvenilir ve uyumlu bir hale geleceği için, hiçbir çekinceniz olmadan onu istediğiniz yere götürebilirsiz.
  • Köpeğiniz hem evinizde hem de dış mekanda rahat ve sorunsuz şekilde hareket etmeyi öğrenir. Bu nedenle köpeğinizi gönül rahatlığı ile serbest bırakabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız pet taksi yazısını okumanızı öneriyoruz


Temel İtaat Eğitimi Fiyatları Ne Kadardır?

Temel İtaat Eğitimi Fiyatları Ne Kadardır?
Temel İtaat Eğitimi Fiyatları Ne Kadardır?

Köpek eğitiminde öncü bir kurum olan firmamız siz değerli köpek sahiplerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Size özel fiyat avantajından yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Bütçenize uygun temel itaat eğitimi fiyatları sizi de mutlu edecektir.