Köpek Eğitim Fiyatları

Öncelikle eğitim fiyatları köpeğinizle yaşadığınız soruna , köpeğin cinsine ve yaşına göre değişiklikler göstermektedir. Ortalama rakam olarak 4000 TL ile 7000 TL arası diyebiliriz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Pet sahibi olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. İnsanların hayvanlara karşı daha fazla duyarlı olması, hayvan sevgisi konusunda daha fazla bilinçlendirilmeleri, elbette bunu etkilemektedir.

Eskiden köpek edinen insanlar kendi çabalarıyla petlerine eğitim verirlerdi ve bu da bazen ters tepen bazı durumların yaşanmasına neden olabiliyordu. Ancak günümüzde yavru köpek tuvalet eğitimi başta olmak üzere diğer tüm eğitim konularında destek veren eğitim merkezleri bulunmaktadır. Bu da köpek sahiplerinin işini kolaylaştırma noktasında bir hayli etkili sonuçlar veriyor.


Yavru Köpek Eğitim Paketlerimiz İSTANBUL

 1. Yavru Köpek Eğitimi Fiyatları 2022
 2. Evde Köpek Eğitimi Fiyatları 2022
 3. Köpek Temel İtaat Eğitimi Fiyatları 2022
 4. Köpek İleri İtaat Eğitimi Fiyatları 2022
 5. Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi Fiyatları 2022
 6. Köpek Tuvalet Eğitimi Fiyatları 2022
 7. Köpek Eğitimi Fiyatları 2022
 8. Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi Fiyatı

İstanbul Köpek Eğitimi Fiyatları 2022

 • Köpek Temel İtaat Eğitimi Fiyatı = 7.500 TL
 • Köpek İleri İtaat Eğitimi Fiyatı = 9.000 TL
 • Evde Köpek Eğitimi Fiyatı = 10.000 TL
 • Yavru Köpek Eğitimi Fiyatı = 7.500 TL
 • Gösteri (FİLM/DİZİ) Eğitimi Fiyatı = 8.000 TL
 • Evde Köpek Tuvalet Eğitimi Fiyatı = 8.000 TL
 • Dışarı Köpek Tuvalet Eğitimi Fiyatı = 7.000 TL
 • Alan Koruma Eğitimi Fiyatı = 20.000 TL
 • Şahıs Koruma Eğitimi Fiyatı = 26.000 TL

NOT: Güncel Fiyatlar İçin İletişime Geçiniz. Eğitim fiyatları köpeğin yaşına cinsine ve yaşadığınız soruna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Köpeklerde tuvalet eğitimi aslında zor bir eğitim değildir fakat bu konuda yeteri kadar bilgiye sahip olmak yani bilinci hareket etmek önemlidir. Bu da her pet sahibinde olamayacak bir yetenek olduğundan dolayı yapılması gereken en güzel şey, İstanbul köpek eğitim merkezi gibi yerlerden destek almaktır.

Yetişkin köpeklerde tuvalet eğitimi

Yetişkin Köpeklerde Tuvalet Eğitimi

Bazen köpek edinen insanlar yaş konusunda yanlış davranabiliyorlar veya eğitime zamanında başlamadıkları için petlerinin tuvalet eğitimi eksik kalabiliyor. Bu konuda aslında endişe edecek bir durumun olmadığını söyleyebiliriz.

Çünkü bu konuda da destek veren köpek eğitim merkezi bulunmaktadır. Daha kısa sürede daha kalıcı eğitim sonuçları alabileceğiniz yerler hakkında araştırma yaptığınızda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek köpek eğitmenliği adreslerine ulaşabilirsiniz. Fiyatlar konusunda da ayrıntılı bilgi edindikten sonra sizin için en uygun olan merkez ile anlaşabilirsiniz.

Köpek eğitimi nasıl yapılır

Köpek eğitimi nasıl yapılır?

Her köpeğin cinsi farklıdır ve karakter yapısı da diğer köpeklerden daha ayrıdır. Bu nedenle eğitim verilecek köpeğin cinsi bir eğitici için son derece önemlidir. Tabi ki pet sahipleri bu konuda yeteri kadar başarılı değiller ve bu yüzden mutlaka eğitim merkezlerinden destek almalıdırlar.

Köpek eğitimi nasıl yapılır gibi konularda merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabileceğiniz İstanbul köpek eğitim merkezi ile iletişime geçerek merak ettiklerinizle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. Petlerinizin daha sağlıklı olabilmeleri ve uzun süre size dostluk etmeleri için köpek eğitimi fiyatları konusunda en uygun rakamları sunan eğitim merkezimiz ile iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşarak karar verebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*