İstanbul’un en iyi köpek pansiyonu

İstanbul'un en iyi köpek pansiyonu
İstanbul'un en iyi köpek pansiyonu

İstanbul’un en iyi köpek pansiyon 

Firmamız aslında köpek eğitimi konusunda hizmet veren bir firmadır. Ancak zaman içerisinde sektörde ki ihtiyacı ve boşluğu görüp köpek pansiyonu olarak da hizmet sunmaya başladık. Köpek eğitimi aracılığıyla biri tanıyan insanlar başta olmak üzere pek çok İstanbullu köpek sahibi bizi tercih köpek pansiyonu hizmeti konusunda bizi tercih etti. Yüksek memnuniyet oranına sahip olan firmamızı tercih eden köpek sahipleri hizmet sonrasında köpeklerin mutluluğundan dolayı bizlere teşekkürleri sunmaktadırlar.

Bazı köpek sahipleri tarafından İstanbul’un en iyi köpek pansiyonu olarak gösteriliyor olmamız bizi gururlandırıyor. İnsanlara köpek pansiyon denilince genelde köpekleri kafese terk eden ve sahibi gelene kadar onlara sadece yemek su ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan bir mekan akıllarına gelmektedir. Ancak doğru olan köpek pansiyonlarının kafes sisteminden arındırılmış olmasıdır. Köpekleri kafeslere terk etmek onların psikolojisine zarar verebilir aynı zamanda terk edilme korkusu yaşayabilirler.

Köpekler sosyal canlılar oldukları için köpek pansiyonları aslında onların mutlu olabilecekleri bir ortamdır. Ancak ailesinin yanında diğer köpeklerle pek fazla iletişim kuramamış olan köpekler için oldukça zorlu bir süreç olabilmektedir. Bu noktada İstanbul köpek pansiyonumuz  da yer alan köpek eğiticilerimiz olaya müdahale ederek köpeğin yaşadığı sorunu ortadan kaldırmaktadırlar. Köpek eğitimi konusunda uzman olan ekip üyelerimiz tüm kriz anlarında anında müdahale eder. Eğer köpek pansiyonumuz hakkında bilgi almak ya da talepte bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul köpek pansiyonu
İstanbul köpek pansiyonu

İstanbul köpek pansiyonu

Firmamız İstanbul Beykoz bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen köpekler için özenle kurgulanmış yaşam alanları bulunmaktadır. Köpeklerin huzurlu ve sağlıklı bir şekilde konaklaması için kendilerine zarar verebilecek tüm ögeler kaldırılmıştır. Köpekler ister açık alanda oyunlar oynayabilir yada kapalı alanda dinlenebilirler. İstanbul köpek pansiyonu hizmetimizi sunduğumuz ilk zamanlardan bugüne kadar binlerce İstanbul köpek sahibinin memnuniyet dilekleri ile karşılaştığımız için işimize ve kendimize olan güvenimiz günden güne artmaktadır. Eğer köpek pansiyonumuz hakkında bilgi almak ya da talepte bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız köpek eğitimi kaç yaşında başlar isimli blog yazısını okumanızı öneriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*