İstanbul Beykoz Köpek Bakım Evi

Beykoz Köpek Bakım Evi
Beykoz Köpek Bakım Evi

İstanbul Beykoz Köpek Bakım Evi

Türkiye’de en çok köpek sahiplenilen şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. İstanbul halkı köpek ve diğer evcil hayvanları sahiplenme konusunda diğer şehirleri açık ara gerisinde bırakmıştır. İnsanlar köpek sahiplenince çoğu zaman beraberinde gelen pek çok sorumluluğu göz ardı etmektedir. Bu sorumlulukların arasında genel olarak en fazla sorun olan konu köpeklerin çok az yalnız kalabilme süreleri vardır. Örnek olarak bir köpeğin bir gece evde yalnız kalması pek mümkün değildir. Bu noktada köpek bakım evi ve köpek pansiyonu gibi hizmet veren firmaların sunduğu hizmetler köpek sahipleri için aşırı derecede kurtarıcı olmaktadır.

Beykoz Köpek Bakım Evi
Beykoz Köpek Bakım Evi

Beykoz Köpek Bakım Evi

Beykoz köpek bakım evi olarak aynı zamanda köpek eğitimi hizmeti de sunduğumuz için köpeklerle çok sağlıklı ve güçlü bir iletişimiz vardır. Bundan dolayı köpek sahipleri bize güvenerek köpeklerini emanet etmektedir. Köpekler bakım evimizi tercih eden kişiler genelde seyahatlerine köpeklerini götüremedikleri zaman yada uzun bir süre eve uğrayamayacakları zaman bizleri tercih etmektedir. Köpek bakım evi tercih ederken mutlaka bu işi bilinçli olarak yapan firmaları tercih etmelisiniz. Köpek bakım evimiz aynı zamanda köpeklerin sosyalleşmesi için çok uygun bir ortamdır. Eğer hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Köpek Bakım Evi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Köpek Bakım Evi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek Bakım Evi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer bir köpek sahiplendiyseniz mutlaka bir gün köpek bakım evi tercih etmek zorunda kalacaksınız. Bu noktada dikkat etmeniz gerekenleri sizin için liste haline getirdik.

  • Köpek bakım evinde mutlaka veteriner olmalıdır
  • Köpek bakım evinde köpekler kafese terk edilmemelidir
  • Köpek bakım evinde köpek eğiticileri bulunmalıdır
  • Köpek bakım evinde köpekler bedenlerine göre sınıflandırılarak olası kavgalar engellenebilir
  • Köpekler gün boyu ve gece uykuda sürekli gözlemlenmelidir
  • Köpeklerin diyetine uygun beslenme uygulanmalıdır
  • Köpekler birbirinden ayrı ortamlarda beslenmelidir

Bu ve bunun gibi pek çok önemli husus doğrultusunda köpek bakım evini tercih etmelisiniz. Eğer profesyonel olmayan köpek bakım evi tercih ederseniz o zaman köpeğinizin psikolojisi ağır bir şekilde hasar alabilir. Ve yanlış davranışlar edinen köpeklerin davranış eğitimi alması sıfırdan davranış eğitimi almasından daha zor olduğunu unutmayın. Eğer hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız İstanbul köpek bakım evi isimli blog yazısını okumanızı öneriyoruz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*