İleri İtaat Eğitimi

İleri İtaat Eğitimi

Hayvan dostlarımıza disiplin, terbiye, doğru iletişim ve liderlik gibi özellikler kazandırmayı sağlayan ileri itaat eğitimi, uzman ellerde verilmelidir. Köpek Eğitimi Okulu olarak her daim göz önünde bulundurduğumuz duygu ve itaat bütünlüğü içerisinde yakın dostunuzu en iyi şekilde eğitiyoruz.

Köpek eğitiminde dikkat edilmesi gereken noktalara özen gösteren ekibimiz, titizlikle çalışıyor. Uzman ve tecrübeli eğitmenlerimiz ile köpekleriniz daha özgür ve daha mutlu zamanları rahatlıkla geçirebilir.

İleri İtaat Eğitiminde Uzmanlık

Cinsi fark etmeksizin herhangi bir köpeğe ileri itaat eğitimi verilirken, eğitmenin bu konuda profesyonel olması önem teşkil ediyor. Kurum olarak her zaman profesyonel çalışanlarımız ile faaliyet gösteriyor, süreci en iyi şekilde yönetiyoruz. Köpeğin itaat eğitimi boyunca sıkılmasını önleyerek daha sağlıklı bir eğitimden geçmesini destekliyoruz.

Temel itaat eğitimlerinde oturma, bekleme, yürüme ve gel gibi komutların anlaşılmasını sağlıyoruz. İleri boyuta geçildiğinde istenmeyen davranışların önlenmesi, koruma ve iz takibi gibi çok yönlü bir eğitim süreci oluşuyor.

Bazı köpek cinsleri eğitime çok daha fazla elverişli olabiliyor. Bazı cinsler ile itaat eğitiminin yanı sıra herhangi bir komutun anlaşılmasında dahi zorluk çıkarabiliyor. Bu noktada devreye giren uzmanlarımız, köpeğin anlayabileceği bir süreç yaratıyor. İnatçı ve itaatsiz köpeklerde uygun bir yol bulan eğitmenlerimiz, böylelikle köpeğin duygusal sağlığını da korumuş oluyor. Doğru zamanda verilen eğitim ile süreç boyunca taşları sağlıklı bir şekilde yerine koyan köpek, tüm branşlarda rahat bir destek görüyor.

İleri İtaat Eğitimi ile Artan Komut Sayısı

Temel itaat eğitimi belli sayıda komutları kapsıyor. İleri itaat eğitimi programımız içerisinde ise çok sayıda komut bulunuyor. Üstelik eğitim çerçevesinde köpeğinize bağımsız bir haldeyken de size itaat etmesini sağlıyoruz. Böylelikle istemsiz hareketlerini önlediğimiz köpeğin bir anlamda tehlikeli bir konumda bulunması da engellemiş oluyoruz. Ne yazık ki herhangi bir nesnenin peşine takılabilen köpekler, kolayca kaybolabiliyor. İleri itaat eğitiminde ise köpeğiniz özgür bir durumda olduğunda dahi size riayet ediyor. Böylelikle çeşitli durumlar adına endişe duymanızı önlüyoruz.

Tasmasız eğitim desteği sunarak köpeğin dış konumlarda daha güvenli hareket etmesini sağlıyoruz. Ayrıca sizin komutlarınızı kolayca anlayan köpek, böylelikle durması gereken yeri rahatça öğrenmiş oluyor. Tabi tüm bu süreç içerisinde köpeğinizin sağlığına son derece dikkat ediyoruz. Herhangi bir isteksizliğin önüne geçerek köpeğinizin söz konusu eğitimin eğlenceli yönünü keşfetmesini mümkün kılıyoruz. Tüm bunlar, ruhsal ve beden sağlığının desteklenmesine de yardımcı oluyor. İleri itaat eğitimi için hemen iletişime geçebilir, gerekli profesyonel desteği almaya başlayabilirsiniz.

İleri itaat eğitimi yanı sıra bütçe dostu diğer eğitim ve hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz. Köpek dostunuzun rahatı ve huzuru için her zaman yanınızdayız.