Evde Köpek Eğitimi Nedir?

Evde Köpek Eğitimi Nedir?

Köpeğinizden ayrılmadan merkezimizden bir eğitmenin evinize gelerek köpeğinize orada eğitim vermesi olarak bilinen evde köpek eğitimi, hem sizin hem de köpeğinizin psikolojisi için çok daha ideal olan bir eğitim sistemidir.

Genel olarak köpek eğitimi köpeğiniz 6 aylık olduktan sonra başlar ve yaklaşık 1,5 yaşına kadar devam eder.

Evde Köpek Eğitiminin Faydaları Nelerdir?

Evinizde verdiğimiz eğitim ile köpeğinizin;

  • Çok daha sosyal olması,
  • Dış ortamdayken yanınızdan ayrılmaması,
  • Yürüyüş esnasında sizin yanınızda yürümesi,
  • “Otur, yat, kalk, koş” gibi bir çok komuta itaat etmesi,
  • Başkalarının elinden bir şey yememesi,
  • İnsanlara ya da hayvanlara karşı rahatsız edici olmaması,
  • Tuvalet alışkanlığını kazanması gibi birçok faydalı davranış kazandırılır.

Evde köpek eğitimi ancak alanında uzman eğitimciler tarafından verilebilir. Bu nedenle köpeğinizin ve sizin rahatınız ve mutluluğunuz için köpek eğitim merkezlerinden destek almalısınız. Bu tür merkezlerin kaliteli ve güvenilir olması çok önemlidir. aksi takdirde yanlış eğitim sistemi ile köpeğinizin davranışları ve psikolojisi olumsuz etkilenebilir.

Deneyimli ve uzman eğitimcilerimiz ile merkezimiz, evde köpek eğitimi için her daim sizlerin ve değerli patilerinizin yanındadır. Ortalama iki hafta içerisinde köpeğinize hem iç ortamda hem de dış mekanda nasıl davranmasını öğreten eğitimcilerimiz, köpeğinizin çok daha sosyal olmasını sağlar. Komutlarla uyumlu hareket eden köpeğinizin bütün bu komutlara şevkle itaat etmesi ve bundan mutluluk duyması amaçlanır.

Her Yaşta Köpek Eğitim Alabilir Mi?

Köpek eğitimi her köpek için büyük bir gerekliliktir. Özellikle evde köpek eğitimi köpeğin çok daha sağlıklı ve huzurlu bir ömür yaşaması için en ideal eğitim sistemlerinden biridir. Merkezimiz eğitim konusunda öncelikle köpeğinizin ve sizin psikolojisini düşünür ve buna göre hareket eder.

Bu nedenle biricik miniğinizi saygın bir eğitim merkezinde doğru ellere emanet etmeniz gerekir. Daha 6 aylık bir bebekken bizlere emanet ettiğiniz köpeğiniz, 1 buçuk yaşına kadar sağlıklı bir eğitim sistemi eşliğinde hayata hazırlanır.

Eğer köpeğiniz eğitim için geç kalmış ise, yani 2 ya da 3 yaşlarında olmasına rağmen herhangi bir eğitim ile desteklenmemiş ise, yine merkezimiz eğitimleri ile size ve köpeğine yardımcı olur. Ancak eğitim kalitesi yaş ilerlemiş olduğu için biraz daha uzun sürer ve eğitim sonuçları verim olarak biraz daha düşük olur.

Evde Köpek Eğitimi Fiyatları Ne Kadardır?

Köpek eğitiminde öncü bir kurum olan firmamız siz değerli köpek sahiplerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Size özel fiyat avantajından yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Bütçenize uygun evde köpek eğitimi fiyatları sizi de mutlu edecektir.