Beykoz Köpek Pansiyonu

Beykoz Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonu olarak hizmet verdiğimiz ilk günlerden bu zamanlara kadar binlerce İstanbullu bizi tercih etmiştir. Zaten köpek eğitimi konusunda bizi tercih eden ve memnun olan insanlar köpek pansiyonu konusunda da bizi tercih etmekteydi ancak diğer köpek sahipleri de bizi tercih etmeye başladı. Köpek pansiyonumuzda daima profesyonel köpek eğiticileri, köpek veterinerleri ve gözetmenler bulunmaktadır.

Köpeklerimizin konforu için tüm detayların düşünüldüğü Beykoz köpek pansiyonumuzu ziyaret ederek köpeklerin konforunun nasıl olduğunu kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Köpeklerimizi bir yere emanet etmek gerçekten zor biliyoruz. Bizlerde köpek sahibi olarak bu sürecin nasıl yönetileceği konusunda ilk başlarda çok bilgi sahibi değildik. Ancak köpek pansiyonu olarak profesyonel hizmet veren firmamıza gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Köpek Pansiyonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek Pansiyonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek pansiyonu seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok önemli husus bulunur bunların başında köpek pansiyonu kesinlikle kafes sisteminden arındırılmış olmalı. Kafes sistemli köpek pansiyonları köpekler için ayrılık anksiyetesi gibi sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Beykoz köpek pansiyonumuz kafes sisteminden arındırılmıştır.

Köpeklerin arasında liderlik çekişmeleri gibi farklı nedenlerden ötürü pek çok sorun yaşanabilir. Bunun sonucunda kavga kaçınılmaz olur. Böyle durumlarda anında müdahale için köpek pansiyonunda ki köpekler her an izlenmeli, görevliler her an tetikte olmalıdır. Ayrıca küçük köpekler küçük köpek psikolojik sorununa yakalanabileceği için büyük köpeklerden ayrı yerde tutulmalıdır.

Köpekler canlı varlıklar oldukları için hastalanabilir veya farklı sağlık sorunu yaşayabilirler. Köpeklerin yaşayabileceği sorunlara karşı anında engel olmak adına mutlaka köpek veterineri olmalıdır. Köpek veterinerleri köpeklerin yaşayabileceği tüm sorunlara anında müdahale edebilirler.

Egzersizler ve oyunlar köpeklerin psikolojisi için en iyi iyileştiricidir. Köpekler bir psikolojik sorun yaşıyorsa büyük ihtimalle az egzersizden ve az ilgiden yaşar. Beykoz köpek pansiyonumuzda köpekler için farklı etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Onlara sahiplerinin yokluğunu hissettirmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Daha önce ele aldığımız İstanbul’un en iyi köpek pansiyonu  isimli blog yazısını okumanızı öneriyoruz ayrıca köpek eğitimi konusunda bizimle iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*